Rejestracja Rehabilitacji

poniedziałek - piątek
7.00 - 18.00
tel. 41 24 24 008

Wypożyczalnia Sprzętu

8.00 - 16.00

kom. 791 35 39 65


Hospicjum Stacjonarne

poniedziałek - piątek
8.00 - 16.00
tel. 41 307 05 01


Kontakt

Ofiary na Dom Ulgi w Cierpieniu im. Jana Pawła II w Ostrowcu Świętokrzyskim składamy na:
Parafialny Oddział Akcji Katolickiej
przy parafii św. Michała

ul. Focha 5
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
BANK PEKAO S.A. 74 1240 1385 1111 0010 0717 3007
(Ofiara na Hospicjum)

tel. 41 307 05 02
e-mail: aniol.pawel@hospicjum.ostrowiec.pl

EWANGELIA I ROZWAŻANIE
modlitwawdrodze.pl

MENU Bary Anielskie Jadło

Menu Marzec 2020

Menu na Marzec 2020 rok

Dzień  

Zupa

I Zestaw + Zupa = 12,00 zł

II Zestaw + zupa = 9,00 zł

1 marca

NIEDZIELA

Rosół z makaronem

Gulasz drobiowy, ziemniaki,

marchewka z jabłkiem

Bar os. Słoneczne 12.00 -14.00; Bary nieczynne; Dowozy karnetów, Catering

2 marca

PONIEDZIAŁEK

Dyniowa

Pulpety w sosie pomidorowym, kasza jęczmienna, surówka z ogórków kiszonych

Bigos z chlebem i herbata

3 marca

WTOREK

Ryżowa

Stek wieprzowy w sosie, ziemniaki, kapusta pekińska

Kotlet rybny, makaron,

gotowana marchewka z groszkiem

4 marca

ŚRODA

Zupa pomidorowa

z makaronem

Placki ziemniaczane, gulasz wieprzowy, ogórki konserwowe

Kopytka z sosem pieczarkowym

5 marca

CZWARTEK

zalewajka

Kotlet schabowy, ziemniaki,

marchew z jabłkiem

Makaron z sosem mięsnym

6 marca

PIĄTEK

Zupa kalafiorowa

Ryba smażona, ziemniaki,

surówka  z kiszonej kapusty

Jajko w sosie chrzanowym, ziemniaki, surówka z ćwikła

7 marca

SOBOTA

Barszcz czerwony

Udko pieczone, ziemniaki, surówka, ogórek kiszony

Bar os. Słoneczne 12.00 -14.00; Bar ul. Reja  10.30-13.30; Bary nieczynne; Dowozy karnetów,

8 marca

NIEDZIELA

Krupnik

Filet drobiowy, ziemniaki, gotowana marchewka z groszkiem

Bar os. Słoneczne 12.00 -14.00; Bary nieczynne; Dowozy karnetów, Catering

9 marca

PONIEDZIAŁEK

Zupa pieczarkowa

Gulasz wieprzowy, kasza jęczmienna, surówka z ogórka kiszonego

Krokiety z mięsem i kapustą (2 szt.)

10 marca

WTOREK

Kapuśniak

Kotlet mielony, ziemniaki, buraczki zasmażane

Żołądki drobiowe, kasza jęczmienna, ogórek kiszony

11 marca

ŚRODA

Zupa brokułowa

Knedle mięsne, surówka

z czerwonej kapusty

Fasolka po bretońsku z chlebem + herbata = 9 zł (bez zupy)

12 marca

CZWARTEK

Barszcz zabielany

z ziemniakami

Roladki schabowe, ziemniaki,

surówka z kapusty pekińskiej

Wątróbka drobiowa, ziemniaki, surówka z kiszonego ogórka

13 marca

PIĄTEK

Zupa jarzynowa

Pierogi ruskie

Kotlet rybny, makaron,

marchew gotowana

14 marca

SOBOTA

Zupa koperkowa

Kotlet schabowy, ziemniaki, surówka marchew z jabłkiem

Bar os. Słoneczne 12.00 -14.00; Bar ul. Reja  10.30-13.30; Bary nieczynne; Dowozy karnetów,

15 marca

NIEDZIELA

Rosół z makaronem

Schab gotowany, ziemniaki, surówka z białej kapusty

Bar os. Słoneczne 12.00 -14.00; Bary nieczynne; Dowozy karnetów, Catering

16 marca

PONIEDZIAŁEK

Zupa pomidorowa          z ryżem

Stek wieprzowy w sosie, kasza jęczmienna, surówka z ogórków kiszonych

Naleśniki ze serem (2 szt.)

17 marca

WTOREK

Ogórkowa

Pierogi z mięsem i kapustą

Flaczki z chlebem + herbata = 9 zł (bez zupy)

18 marca

ŚRODA

Krupnik

Udko pieczone, ziemniaki, kapusta biała

Jajko w sosie chrzanowym, ziemniaki, surówka z ćwikła

19 marca

CZWARTEK

Zupa kalafiorowa

Kluski śląskie z gulaszem, surówka

z czerwonej kapusty

Makaron z sosem mięsnym

20 marca

PIĄTEK

Zupa pieczarkowa

Ryba smażona, ziemniaki,

surówka  z kiszonej kapusty

Kopytka z sosem pieczarkowym

21 marca

SOBOTA

Żurek z jajkiem i kiełbasą

Kotlet mielony, ziemniaki,

marchewka gotowana

Bar os. Słoneczne 12.00 -14.00; Bar ul. Reja  10.30-13.30; Bary nieczynne; Dowozy karnetów,

22 marca

NIEDZIELA

Zupa pomidorowa z makaronem

Karkówka w sosie własnym, ziemniaki, surówka

Bar os. Słoneczne 12.00 -14.00; Bary nieczynne; Dowozy karnetów, Catering

23 marca

PONIEDZIAŁEK

Zupa jarzynowa

pulpety, sos pomidorowy,  kasza jęczmienna, surówka z ogórka kiszonego

Bigos z chlebem i herbata

24 marca

WTOREK

Barszcz czerwony       z ziemniakami

Knedle mięsne, surówka z białej kapusty

Żołądki drobiowe, kasza jęczmienna, ćwikła

25 marca

ŚRODA

Ryżowa

Placki ziemniaczane, gulasz wieprzowy, marchewka z chrzanem

 

Fasolka po bretońsku z chlebem + herbata = 9 zł (bez zupy)

26 marca

CZWARTEK

Kapuśniak

Kotlet schabowy, ziemniaki,

ćwikła

Wątróbka drobiowa, ziemniaki, surówka  z kiszonego ogórka

27 marca

PIĄTEK

Pomidorowa z ryżem

Pierogi ruskie

Makaron z szpinakiem i serem

28 marca

SOBOTA

zalewajka

Pieczeń rzymska, ziemniaki,

marchewka gotowana

Bar os. Słoneczne 12.00 -14.00; Bar ul. Reja  10.30-13.30; Bary nieczynne; Dowozy karnetów,

29 marca

NIEDZIELA

Ogórkowa

Kotlet drobiowy, ziemniaki, ćwikła

Bar os. Słoneczne 12.00 -14.00; Bary nieczynne; Dowozy karnetów, Catering

30 marca

PONIEDZIAŁEK

Ziemniaczana

Kotlet mielony, kapusta zasmażana, kasza

Spaghetii

31 marca

WTOREK

Ryżowa

Gołąbki, ziemniaki, sos pomidorowy

Kurczak w sosie carry, ziemniaki

GALERIE

więcej zdjęć

© 2015 Dom Ulgi w Cierpieniu im. Jana Pawła II

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
128 0.37979602813721