Rejestracja Rehabilitacji

poniedziałek - piątek
7.00 - 18.00
tel. 41 24 24 008

Wypożyczalnia Sprzętu

8.00 - 16.00

kom. 791 35 39 65


Hospicjum Stacjonarne

poniedziałek - piątek
8.00 - 16.00
tel. 41 307 05 01


Kontakt

Ofiary na Dom Ulgi w Cierpieniu im. Jana Pawła II w Ostrowcu Świętokrzyskim składamy na:
Parafialny Oddział Akcji Katolickiej
przy parafii św. Michała

ul. Focha 5
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
BANK PEKAO S.A. 74 1240 1385 1111 0010 0717 3007
(Ofiara na Hospicjum)

tel. 41 307 05 02
e-mail: aniol.pawel@hospicjum.ostrowiec.pl

EWANGELIA I ROZWAŻANIE
modlitwawdrodze.pl

Menu na miesiąc styczeń 2019

Cena obiadu 10 zł (zupa+drugie danie)

DZIEŃ

BAR 1

ul. Reja 1

BAR 2

Os. Stawki 56

ZUPA

1    ZESTAW

2    ZESTAW

1

Wtorek

nieczynny

nieczynny

Krupnik

Kotlet drobiowy, ziemniaki,

surówka z czerwonej kapusty

Dla klientów posiadających miesięczny karnet obiadów (na dowóz) oraz catering

2

Środa

9.00 – 16.00

9.30- 16.30

Barszcz biały

Gulasz wieprzowy, ziemniaki, kapusta pekińska

Kiełbasa, ziemniaki, kapusta zasmażana

3

Czwartek

9.00 – 16.00

9.30- 16.30

Gulaszowa

Kotlet mielony, ziemniaki, marchewka gotowana

Udko zapiekane, ziemniaki, marchewka z jabłkiem

4

Piątek

9.00 – 16.00

9.30- 16.30

Brokułowa

z grzankami

Kotlet rybny, ziemniaki, kapusta kiszona

Jajko sadzone, kopytka, sos pieczarkowy

5

Sobota

9.00 – 15.00

nieczynny

Kalafiorowa

Wieprzowina w jarzynach, ziemniaki

x

6

Niedziela

nieczynny

nieczynny

Kapuśniak

Pulpety mięsne w sosie chrzanowym, ziemniaki, surówka

Dla klientów posiadających miesięczny karnet obiadów (na dowóz) oraz catering

7

Poniedziałek

9.00 – 16.00

9.30- 16.30

Koperkowa

Gulasz, placki ziemniaczane, kapusta kiszona

x

8

Wtorek

9.00 – 16.00

9.30- 16.30

pieczarkowa

Gołąbki mięsne, ziemniaki,

sos pomidorowy

Gulasz drobiowy, ziemniaki, surówka

9

Środa

9.00 – 16.00

9.30- 16.30

Ryżowa

Kotlet schabowy, ziemniaki,

surówka z czerwonej kapusty

wątróbka, ziemniaki, ogórki kiszone

10

Czwartek

9.00 – 16.00

9.30- 16.30

Fasolowa

Pieczeń rzymska, ziemniaki, marchewka gotowana

kurczak, ryż, jarzyny gotowane

11

Piątek

9.00 – 16.00

9.30- 16.30

Dyniowa

z grzankami

Ryba, ziemniaki, kapusta kiszona

Pierogi z kapustą

12

Sobota

9.00 – 15.00

nieczynny

Rosół

Roladki schabowe, ziemniaki,

buraczki

x

13

Niedziela

nieczynny

nieczynny

Barszcz ukraiński

karkówka, ziemniaki,

sałatka z ogórków

Dla klientów posiadających miesięczny karnet obiadów (na dowóz) oraz catering

14

Poniedziałek

9.00 – 16.00

9.30- 16.30

Jarzynowa

Kotlet mielony, ziemniaki, ogórki kiszone

x

15

Wtorek

9.00 – 16.00

9.30- 16.30

Rosół

Gulasz, kasza, kapusta kiszona

Udko w panierce, ziemniaki, marchewka gotowana

16

Środa

9.00 – 16.00

9.30- 16.30

Pomidorowa

Pulpety mięsne, ziemniaki, buraczki

Żołądki, kasza, surówka

17

Czwartek

9.00 – 16.00

9.30- 16.30

Kapuśniak

Kotlet schabowy, ziemniaki, kapusta zasmażana

Łazanki

18

Piątek

9.00 – 16.00

9.30- 16.30

Koperkowa

Pierogi ruskie

Kopytka, jajko gotowane

w sosie chrzanowym, pomidory

19

Sobota

9.00 – 15.00

nieczynny

Kalafiorowa

Gulasz, placki ziemniaczane, kapusta kiszona

x

20

Niedziela

nieczynny

nieczynny

Zalewajka

Wieprzowina w jarzynach, ziemniaki

Dla klientów posiadających miesięczny karnet obiadów (na dowóz) oraz catering

21

Poniedziałek

9.00 – 16.00

9.30- 16.30

Gulaszowa

Roladki schabowe, ziemniaki,

Buraczki ćwikłowe

x

22

Wtorek

9.00 – 16.00

9.30- 16.30

Rosół

Jaskółcze gniazda w sosie chrzanowym, ziemniaki, surówka

Wątróbka drobiowa z cebulą, ziemniaki, ogórek kiszony

23

Środa

9.00 – 16.00

9.30- 16.30

Ryżowa

Schab gotowany, ziemniaki, warzywa duszone

Bigos z młodej kapusty, ziemniaki

24

Czwartek

9.00 – 16.00

9.30- 16.30

Barszcz czerwony

Pieczeń rzymska, ziemniaki, marchewka gotowana

kurczak, ryż, jarzyny gotowane

25

Piątek

9.00 – 16.00

9.30- 16.30

Ogórkowa

Ryba smażona, ziemniaki, kapusta kiszona

Krokiety z kapustą i z pieczarkami (2szt.) sos pieczarkowy

26

Sobota

9.00-15.00

nieczynny

Barszcz biały

Kotlet mielony, ziemniaki,

Kapusta pekińska

x

27

Niedziela

nieczynny

nieczynny

Krupnik

Gulasz, placki ziemniaczane, kapusta kiszona

Dla klientów posiadających miesięczny karnet obiadów (na dowóz) oraz catering

28

Poniedziałek

9.00 – 16.00

9.30- 16.30

Pomidorowa

Kotlet rybny, ziemniaki, sałatka

x

29

Wtorek

9.00 – 16.00

9.30- 16.30

Jarzynowa

Kotlet schabowy, ziemniaki, kapusta zasmażana

wątróbka, ziemniaki, ogórki kiszone

30

Środa

9.00 – 16.00

9.30- 16.30

Pieczarkowa

Gołąbki mięsne, ziemniaki, sos pomidorowy

kurczak, ryż, jarzyny gotowane

31

Czwartek

9.00 – 16.00

9.30- 16.30

Barszcz biały

Schab gotowany, ziemniaki, buraczki

Pierogi z kapustą

GALERIE

więcej zdjęć

© 2015 Dom Ulgi w Cierpieniu im. Jana Pawła II

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
126 0.26014399528503